Piątek, 18 stycznia 2019

Patrycja Wachek ma 21 lat. To już kolejna dziewczyna prezentowana w ramach naszego cyklu "Toruńskie modelki".

Fot.: www.marcinmentel.pl/

Toruńskie modelki: Patrycja Wachek [ZDJĘCIA]

Patrycja Wachek ma 21 lat i mieszka w Toruniu. Jest kolejną dziewczyną, która prezentujemy w ramach naszego internetowego cyklu "Toruńskie modelki". Jej wymiary to: 86-70-89.

tob

Tagi: Toruń Patrycja Wachek Toruńskie Modelki modelki

4 września 2016, aktualizowano: 04-09-2016

Patrycja Wachek studiuje na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika na III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej (specjalizacja public relations i branding). Jej pasją są podróże w ciepłe kraje.


- Zwiedziłam już wiele państw europejskich. W moim rankingu poza Polską wysoko znalazły się Hiszpania i Kreta. Gdy robi się nieco zimniej uwielbiam jeździć na nartach po naszych polskich górach - mówi "Nowościom". - Oprócz tego, dzięki moim studiom polubiłam tematykę public relations, reklamy oraz social media. Na pewno będę wiązać z tym przyszłość.

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (14) »Do tej pory współpracował już z takimi markami jak: Eidos Fashion, Ballantine’s, Xcage - eXtreme Cage, Unibax, FC Toruń, Muzalewska, Monnari, Studio Mody Deja oraz Maryla W.

21-letnia studentka na swoim koncie ma już wiele sukcesów. Zdobyła m.in. laury II Wicemiss Polski Województwa Kujawsko- Pomorskiego 2016, Bursztynowej Miss Polski Publiczności 2016, Miss Krynicy Morskiej 2016. W 2014 roku była również jedną z dziewczyn w specjalnym kalendarzu Unibaksu.

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (8) »Jak rozpoczęła się jej przygoda z modelingiem?

- Dawno temu tańczyłam taniec towarzyski. Już wtedy na turniejach czułam, że scena i publika to coś, co lubię. Przed maturą, przez około dwa lata, grałam w toruńskim teatrze młodzieżowym. Wówczas jedyną drogą w przyszłość jaką widziałam było aktorstwo. To właśnie w tamtym okresie usłyszałam od koleżanki z teatru o castingu do autorskiego pokazu mody Jarosława Kamińskiego - wspomina Patrycja Wachek. - Był to mój pierwszy casting. Miałam przyjemność otwierać i zamykać owe wydarzenie. Emocje które mi wówczas towarzyszyły pamiętam do dziś. Już wtedy złapałam bakcyla. Dzięki lekcjom tańca i aktorstwa czułam się na scenie pewnie, publika mnie nie odstraszała, a wręcz przeciwnie. Po pokazie posypały się inne propozycje lokalnych projektantów oraz fotografów.

Patrycja Wachek w pracy modelki najbardziej lubi towarzyszącą pokazom i występom adrenalinę.

- Gdy patrzę na publiczność dostaję podwójną dawkę energii i motywacji do lepszej prezentacji. Jeśli chodzi o zdjęcia to cieszę się, że mam możliwość mieć fajną pamiątkę na przyszłość. Sesje zdjęciowe to dla mnie łapanie chwil, które będę mogła odtworzyć nawet dla swoich wnuków - opowiada. - W przyszłości chciałabym pracować w agencji PR-owej w Warszawie. Chcę pomagać firmom lub znanym ludziom poprawiać i kształtować ich wizerunek.

Zobacz także zdjęcia innych toruńskich modelek: Agnieszki Wasilewskiej, Sandry Muzalewskiej oraz Pauli Masłowskiej.

Modelki, które chciałyby zaprezentować się na naszej stronie zapraszamy do kontaktu: online@nowosci.com.pl

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

 1. 05-09-2016 13:31

  Oceniono 8 razy 6 2

  - el2: ma w glowie wiecej od niektorych "modelek", o to chodzi:))))

  Odpowiedz

 2. 05-09-2016 10:29

  Oceniono 10 razy 8 2

  - TorTor: Piękna dziewczyna.

  Pokaż odpowiedzi (1) Odpowiedz

  Partnerzy Miast Kobiet

  • Consilis
  • Positivemind.pl
  • Focus
  • UM Bydgoszcz
  • Brigdehead
  • Teatr Polski
  • FKE
  • MCK Bydgoszcz
  • Dwór Artusa
  • Helios
  • Multikino
  • Cinema City