środa, 24 października 2018

Fot.: Emil Chrząstowski

Toruńskie modelki: Dagmara Krause [ZDJĘCIA]

Dagmara Krause jest kolejną dziewczyną, którą prezentujemy w ramach naszego cyklu "Toruńskie modelki". Choć mieszka w Bydgoszczy, to jednak związała swoje losy z Toruniem za sprawą klubu żużlowego Get Well. Jest jedną z podprowadzających.

Tomasz Bielicki

Tagi: Toruń Dagmara Krause Toruńskie Modelki galeria

12 września 2016, aktualizowano: 12-09-2016

- Właśnie ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku elektroradiologia w Collegium Medicum UMK. Dorywczo pracuję jako hostessa - mówi 21-letnia Dagmara Krause. - Toruńscy kibice żużla mogą mnie kojarzyć z występów przed taśmą podczas spotkań Get Well Toruń na Motoarenie. Oprócz tego w tym roku dołączyłam do ekipy Boll Sec Girls i brałam udział w Speedway Best Pairs Cup oraz Speedway Euro Championship. Poza tym miałam okazję uczestniczyć w meczu Polska - Reszta Świata rozgrywanym w maju tego roku na Stadionie Narodowym w Warszawie.


Dagmara Krause ma 171 cm wzrostu. Jej wymiary to: 86-64-90. Interesuje się sportem. I jak łatwo się domyślić jej największą pasją jest żużel. 4-krotnie brała udział w lokalnych konkursach wiedzy o żużlu, zawsze kończąc tę zabawę na podium.

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (24) »- Jestem zagorzałą miłośniczką rywalizacji i emocji jakie dostarcza nam speedway. Cieszę się iż mogę dorzucić swoje przysłowiowe trzy grosze do całej oprawy związanej z rozgrywaniem zawodów - mówi "Nowościom" Dagmara Krause. - Adrenalina, brak hamulców, zapach... tak najłatwiej można podsumować to, co najbardziej kręci mnie w żużlu. Ponadto oglądanie meczu z innej perspektywy i możliwość robienia tego, co się lubi i rzeczywiście sprawia przyjemność. Kilkutygodniowe przerwy sprawiają, iż już zaczyna brakować mi atmosfery jaka panuje podczas zawodów.

21-letnia podprowadzająca Get Well Toruń unika typowych konkursów piękności. Za swój sukces uznaje wygranie castingów kolejno w 2015 na podprowadzającą w KST oraz w 2016 na bycie ambasadorką/podprowadzającą Boll Sec Girl. W związku z powyższym dwukrotnie brała udział w konkursie Miss Startu Ekstraligii reprezentując toruński klub w finale i zajmując 3. miejsce (2015) oraz 4. miejsce (2016).

Obejrzyj zdjęcia: Torunianki walczyły o tytuł Bursztynowej Miss Polski

- Wszystko rozpoczęło się w zeszłym roku od współpracy z KS Toruń. Już wcześniej narodziła się myśl zostania podprowadzającą. Jednak to moja mama, która zawsze mnie wspiera i we mnie wierzy, ostatecznie namówiła mnie do udziału w castingu opowiada Dagmara Krause. - Najtrudniejsze było przełamanie tych początkowych barier związanych z niepewnością i wkroczeniem w coś nowego. Jednak jak wiadomo o wiele łatwiej przychodzi robienie tego, co się lubi.

Współpracowała z KST, One Sport, Eport2000.pl, Yes, Verona, Doctor Brew, Dictador... Brałam także udział w teledysku.

Modelki, które chciałyby zaprezentować się na naszej stronie zapraszamy do kontaktu: online@nowosci.com.pl

Zobacz także zdjęcia innych toruńskich modelek:

Zdjęcia Agnieszki Wasilewskiej
Zdjęcia Sandry Muzalewskiej
Zdjęcia Pauli Masłowskiej
Zdjęcia Patrycji Wachek

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj swój komentarz najciekawsze najstarsze najnowsze

 1. 12-09-2016 21:29

  Brak ocen 0 0

  - :): https://www.youtube.com/watch?v=4VFgJjpc yDA

  Odpowiedz

Partnerzy Miast Kobiet

 • Consilis
 • Positivemind.pl
 • Focus
 • UM Bydgoszcz
 • Brigdehead
 • Teatr Polski
 • FKE
 • MCK Bydgoszcz
 • Dwór Artusa
 • Helios
 • Multikino
 • Cinema City