Piątek, 18 stycznia 2019

Martyna Grzębska ma 21 lat. Pochodzi z Torunia.

Fot.: Natalia Kuligowska, 052b studio

Toruńskie modelki: Martyna Grzębska [ZDJĘCIA]

Martyna Grzębska ma 21 lat. Jest kolejną dziewczyną, którą prezentujemy w ramach naszego popularnego cyklu "Toruńskie modelki".

Tomasz Bielicki

Tagi: Toruń Toruńskie Modelki Martyna Grzębska Miss Polski

13 października 2016, aktualizowano: 12-10-2016

Choć pochodzi z Torunia, to aktualnie mieszka w Bydgoszczy, gdzie studiuje na III roku psychologii na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego. Jej wymiary to: 86/66/92. Ma 174 cm wzrostu.


- Psychologia od zawsze była w kręgu moich zainteresowań. Stąd wybór właśnie takiego kierunku studiów - opowiada Martyna Grzębska, która niedawno ukończyła w Warszawie staż przygotowujący do pracy na stanowisku event managera. - Studia łączę z pracą hostessy i modelki. Modeling jest dla mnie głównie przygodą, dobrą zabawą i częścią życia, która tworzy się na bieżąco i której nie planuję z większym wyprzedzeniem.

Zobacz wszystkie zdjęcia w galerii (18) »Jej przygoda modelingiem rozpoczęła się, gdy miała... 9 lat.

- W 2004 roku podczas zakupów rodzice zostali zapytani czy nie chciałabym przyjść na casting podczas, którego miała zostać wybrana twarz dość popularnej w tamtych czasach sieciówki z ubraniami dla dzieci i młodzieży: Hac@Hac - wspomina. - I w taki sposób związałam się z tą firmą na 6 sezonów. Wtedy modeling był dla mnie tylko świetną zabawą i nawet nie myślałam, że za parę lat moje życie w jakiś sposób będzie związane z tym zawodem.

Dziś 21-letnia Martyna Grzębska na swoim koncie ma już współpracę z takimi markami jak m.in. project Mess, Volcano, Bolero, Finke, Anoi.

Toruńskie modelkiTrzy lata temu torunianka pojawiła się już na naszych łamach przy okazji udziału w konkursie Miss Polski, do którego trafiła namówiona przez swoje koleżanki. Zanim została jego finalistką zgarnęła jeszcze tytuł Miss Kujaw i Pomorza 2013 oraz Miss Foto.

- Myślę, że udział w konkursie Miss Polski był tym faktycznym początkiem mojej przygody z modelingiem - twierdzi Martyna Grzębska. - Z czasem kiedy przechodziłam kolejne etapy konkursu dostawałam coraz więcej propozycji sesji zdjęciowych. W tej pracy najbardziej podoba mi się możliwość poznania ciekawych ludzi z różnych branż praktycznie z całej Polski. Często te znajomości zostają na dłużej.

Modelki, które chciałyby zaprezentować się na naszej stronie zapraszamy do kontaktu: online@nowosci.com.pl

Zobacz także zdjęcia innych toruńskich modelek:

Zdjęcia Agnieszki Wasilewskiej
Zdjęcia Sandry Muzalewskiej
Zdjęcia Pauli Masłowskiej
Zdjęcia Patrycji Wachek
Zdjęcia Dagmary Krause

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Partnerzy Miast Kobiet

 • Consilis
 • Positivemind.pl
 • Focus
 • UM Bydgoszcz
 • Brigdehead
 • Teatr Polski
 • FKE
 • MCK Bydgoszcz
 • Dwór Artusa
 • Helios
 • Multikino
 • Cinema City