Magazyn Miasta Kobiet - Skontaktuj się z redakcją

Redakcja Miast KobietZaktualizowano 

MIASTA KOBIET

ul. Zamoyskiego 2
85-063 Bydgoszcz

REDAKTORKA PROWADZĄCA:

Lucyna Tataruch
tel. 52 326 31 65
lucyna.tataruch@polskapress.pl

REDAKCJA:

  • Maja Erdmann: maja.erdmann@polskapress.pl

  • Jan Oleksy jan.oleksy@polskapress.pl

  • Kamil Pik kamil.pik@polskapress.pl

  • Mariusz Sepioło mariusz.sepiolo@polskapress.pl

  • Tomasz Skory tomasz.skory@polskapress.pl

  • Lena Szuster lena.szuster@polskapress.pl

polecane: Flesz: Pszczoły wymierają. Czy grozi nam głód?

Wideo

Materiał oryginalny: Magazyn Miasta Kobiet - Skontaktuj się z redakcją - Miasta Kobiet

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3